niedziela, 25 maja 2014

Więc podnieśmy butelki i wypijmy drinki Gesha, cz. I

Od kilku dni piję drinki Gesha, wygrane w jednym z rozdań. Jest to pierwsza część posta, druga pojawi się w momencie zakończenia kuracji, abym mogła opowiedzieć o moich wrażeniach i działaniach.


Co o produkcie mówi producent?

GESHA BEAUTY® COLLAGEN DRINK zawiera hydrolizowany kolagen morski o nazwie “Peptan“, produkowany przez francuską firmę Rousselot SAS. Kompleksowe badania kliniczne przeprowadzone w Japonii i Francji potwierdzają skuteczność Peptan'u™ i podkreślają nowe, zachęcające korzyści dla zdrowia skóry.

Kolagen zawarty w środkach do pielęgnacji skóry jest stosowany tylko na powierzchni, ale to nie wystarcza. Aby zapobiec procesowi starzenia się skóry, należy działać u źródła, a mianowicie, w jej głębokich warstwach.
Drobne kreseczki, zmarszczki i utrata elastyczności są symptomami powszechnie kojarzonymi ze starzejącą się skórą. Intensywnie działające czynniki środowiskowe i naturalne obniżanie się zdolności regeneracyjnych komórek, przyczyniają się do powstawania innych oznak, rzadziej kojarzonych ze starzeniem: matowej, szorstkiej lub suchej skóry. Składniki aktywne Gesha Beauty® Collagen Drink wnikają docelowo do głębokiej warstwy skóry (skóry właściwej) i działają od wewnątrz. Przez to wytwarzanie kolagenu jest stymulowane. Rezultatem jest młodszy i zdrowszy wygląd skóry.
Pozostałe składniki Gesha Beauty® Collagen Drink to witamina A, która utrzymuje prawidłowy stan skóry, włosów i paznokci, witamina E, która bierze udział w dostarczaniu składników odżywczych do komórek i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, oraz witamina C, która jest istotna przy produkcji kolagenu. 
Każdego dnia jesteś narażona na stres, którego skutki z biegiem czasu stają się widoczne na Twojej skórze. Kobiety, które regularnie piły Gesha Beauty Collagen Drink zauważyły pozytywny wypływ na bilans nawilżenia ich skóry, która była wyraźnie gładsza i bardziej jędrna. Jeśli chcesz zredukować skutki stresu, wygładzić zmarszczki, odżywić i nawilżyć swoją skórę Gesha Beauty Collagen Drink jest idealnym rozwiązaniem. Jednakże, by uzyskać szybkie i zadowalające efekty należy wdrożyć zdrową i zbilansowaną dietę.Pij Gesha Beauty Collagen Drink i budź się piękniejsza każdego dnia!
                   

Drinki zapakowane są w 50ml, szklane buteleczki pakowane w kartonik mieszczący ich 10. Zazwyczaj kuracja trwa około 30 dni. 
Skład witaminowy przedstawia się w ten sposób:

(Błagam, nie zwracajcie uwagi na moje paznokcie. Mam dość silną anemię, i nie mogę doprowadzić ich niczym do porządku :()
Mamy tutaj witaminę A, C, E, oraz zaskakująco mało węglowodanów. W każdej buteleczce mieści się też 5g czystego kolagenu.

Przechodząc do smaku - ostrzegam, jest obrzydliwy. Smakuje jak zjełczały sok jabłkowo-wiśniowy, pachnący z lekka makrelą. Osobiście muszę się co rano zmuszać do tego, aby wypić kolejną porcję. Po tej całej kuracji oczekuję:
- mniejszego skrzypienia kolana (bo mam rozwalone)
- poprawy stanu paznokci
Więcej nic nie wymagam. Wiem też, że te 30 dni picia Gesha Drink może być o wiele za krótkie, aby zobaczyć jakiekolwiek efekty.

Cena kuracji:
10 dni - 149zł
30 dni - 447zł
90 dni - około 1200zł

Cena mnie osobiście odstrasza, i sądzę, że nigdy bym tego sama z siebie nie kupiła. Tym bardziej cieszę się, że mam okazję to wypróbować.
Jakie macie zdanie na temat tych drinków? Piłyście? Jakie efekty zaobserwowałyście na własnym ciele?

Pozdrawiam, 
Amanda :)

10 komentarzy:

 1. nie piłam, ale słyszałam o nich, niektórym pomogły. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I właśnie z tego powodu zmuszam się do picia tej makreli w płynie :D

   Usuń
 2. Pierwsze słyszę o tym produkcie niby skład ok ale cena trochę wysoka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skład jest nawet bardzo okej, ale cena jest z kosmosu wzięta.

   Usuń
 3. O matulu... Współczuję, że musisz to pić, ale mam nadzieję, że chociaż okaże się, że było warto. ;) W sumie to pierwszy raz o nim słyszę. Ostatnio ciągle dowiaduję się czegoś nowego...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wkurzę się, jak się okaże, że to w ogóle nie zadziałało :D

   Usuń
  2. Zadziała. Trochę więcej optymizmu. ;)

   Usuń
 4. A w życiu bym nie dała tyle pieniędzy za napój wypełniony chemią ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Cena skutecznie mnie odstrasza. Zresztą ja raczej omijam takie specyfiki.

  OdpowiedzUsuń